Ja 15 vjeçarja yll që festoi dy semimatura, quhet Lorena! - Bota Sot
Ja 15 vjeçarja yll që festoi dy semimatura, quhet Lorena!

Mediale Vip

Ja 15 vjeçarja yll që festoi dy semimatura, quhet Lorena!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 13 qershor 2018 Në ora: 17:23
Lorena Muslijaj

 Është vetëm 15 vjeçe dhe quhet Lorena Muslijaj e patjetër se mund të themi se ishte semimaturantja më e bukur e këtij viti. Por në foton që ne kemi siguruar shihet se ajo ka qenë e veshur dy herë ndryshe, ku është dukur si një super yll, e mjaft cool.

E nëse pyesni pse me dy veshje të ndryshme, ne ju themi se ajo duke qenë se shumë vite ka qenë në Deçan ajo ka pasur ftesa nga shkolla “Lidhja e Prizrenit” në mbrëmjet e semimaturës atje, ndërsa pak ditë më vonë më 7 qershor ishte në mbrëmjen e semimaturës ku e e ka përfundur dy vitet e fundit në Prishtinë në shkollën “Pavarësia”.

Kjo vajzë që është dukur si një star në këto 2 evente ka edhe një veçanti tjetër pasi është rregulluar te vetë salloni që mban emrin e saj “Lorena”, e ku në fakt janë dy të tillë një në Deçan e tjetri në Prishtinë, e ku menaxhohen nga dy prindërit e saj mjaft simpatikë. Suksese për këtë bukuroshe kudo në jetë edhe nga ne!.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera