Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot - Bota Sot
Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot

Mediale Vip

Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:34
Roza Lati

Sot moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, ka festuar ditëlindjen. Urimi i parë për të erdhi nga Rezarta Shkurta, e cila në “Instagramin” e saj postoi edhe foto të zhveshur të moderatores, duket se fotot kanë qenë një dhuratë që Roza i ka bërë vetes në këtë ditëlindje.

Edhe Roza vetë i bëri publike imazhet ku shfaqej tërësisht e zhveshur dhe poshtë imazheve të postuara në “Instagram” shkruante: Gëzuar ditëlindjen Roza.

Përveç fotove Roza na habiti edhe me moshën, në fakt nuk e prisnim, por moderatorja super energjike feston përvjetorin e saj të 26. Urime Roza dhe presim më shumë surpriza nga ti.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera