Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero - Bota Sot
Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero

Mediale Vip

Premierë: “Veni 1” publikohet nga Fero

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 18:53
Fero

Sapo ka publikuar këngën e re.

Reperi nga Gjilani, Fero ka lansuar projektin e ri “Veni 1”, që në disa sekuenca e ka sjell në bardh e zi.

Kënga është realizuar nën përkujdesjen e studios “On Records” dhe producentëve ZappnChriss.

Pritet që edhe kjo këngë e tij, të shndërrohet në një hit veror siç është rasti me projektet paraprake të tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera