Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë! - Bota Sot
Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

Mediale Vip

Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:33
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Ndonëse ata nuk e kanë pranuar ende të gjitha shenjat tregojnë se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj janë të lidhur.

Madje këtë herë ata i kanë dhënë vetë indiciet duke publikuar në profilet përkatëse foto nga i njëjti vend ku kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë relaksi. Ata kanë realizuar sëbashku edhe një sërë bashkëpunimesh muzikore.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera