Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit - Bota Sot
Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Mediale Vip

Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 21:44
Andrra Destani dhe Sinan Hoxha

Pushimet luksoze tashmë kanë filluar për të gjithë yjet shqiptare.

Duke qenë se tani fillon sezona e verës dhe artistët shqiptarë kanë mbrëmje dhe koncerte të shumta, disa prej tyre kanë filluar të bëjnë pushimet më herët.

Së fundmi është Andrra Destani, e cila ka publikuar pamje nga vendi ku gjendet së bashku me bashkëshortin, Sinan Hoxhën.

Siç shihet edhe këta janë duke kaluar momente tejet të lumtura ku pranë tyre padyshim se është edhe djali, Ansi.

Sinani është goxha aktiv në mbrëmje muzikore, madje lirshëm mund të thuhet se është i pranishëm edhe në ahengje familjare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera