Lindita Theodhori: Të rejat të jenë këngëtare të mira, pastaj të bukura - Bota Sot
Lindita Theodhori: Të rejat të jenë këngëtare të mira, pastaj të bukura

Mediale Vip

Lindita Theodhori: Të rejat të jenë këngëtare të mira, pastaj të bukura

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 22:05
Albana, Albani Lindita Theodhori dhe Ervi

Këngëtarja Lindita Theodhori u dha një këshillë të gjitha artisteve të reja nga studio e “Top Shoë Magazine”.

“Para së gjithash, këtë e them me shumë modesti dhe dashamirësi, artistet e reja duhet të përpiqen që fillimisht të jenë këngëtare të mira, pastaj të bukura”, tha Lindita.

“Është shumë mirë kur është këngëtare e mirë dhe e bukur, por kur është vetëm e bukur dhe nuk është këngëtare…”, shtoi këngëtarja.

Lindita premtoi se sa të ketë jetë, do t’u këndojë djemve.

“I kam kënduar atëherë, do t’i këndoj tani dhe derisa të kem jetë djemve. Vajzat pa djemtë nuk kanë kuptim”, u shpreh Lindita Theodhori.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera