Marina Fara në pritje të ëmbël - Bota Sot
Marina Fara në pritje të ëmbël

Mediale Vip

Marina Fara në pritje të ëmbël

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 22:06
Marina Fara

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina, është kthyer në një personazh shumë të komentuar në mediat rozë si dhe në rrjetet sociale, falë pamjes së saj dhe fotove provokuese.

Së fundmi Marina ka qenë në qendër të vëmendjes pasi postoi foto të ndryshme me të dashurin, ku është kujdesur gjithmonë që t’i fshehë fytyrën.

Por tani është zbuluar se Marina së bashku me të dashurinë e saj shumë shpejt do të bëhen prindër. Bukuroshja brune është në pritje të një fëmije dhe këtë gjë e vërtetojnë disa foto të siguruara nga Joq.al.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera