U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës - Bota Sot
U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Mediale Vip

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 22:15
Marina Fara

Marina Fara sot është kryefjala e lajmeve në mediat rozë, pasi u përhap lajmi i bukur se është në pritje të ëmbël. Ajo është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetin social “Instagram”, ku është mjaft aktive.

Ajo tërhoqi gjithashtu vëmendjen me fotot dhe dedikimet që i bëri të dashurit, duke treguar se sa e lumtur ishte pranë tij.

Por gjatë kësaj kohe Marina zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij. Burime të afërta të bukuroshes kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin e saj dhe lajmin se Marina është tremuajshe shtatzënë. Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera