“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar - Bota Sot
“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

Mediale Vip

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 22:16
Kastro Zizo

“Konga e çajit” është projekti më i ri i Kastro Zizos në bashkëpunim me Tsunamin, i cili u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar. Dy këngëtarët ishin të ftuar sot në emisionin “Fun Day”, ku folën rreth këngës së re e shumë gjëra të tjera interesante.

Gjatë intervistës në lojën “PO apo JO”, gazetarja Fatma pyet çunat nëse kanë patur flirte me vajzat VIP shqiptare. Kastro Zizo nuk hezitoi të tregonte se flirtet kishin shkuar më tej.

“Po mi, kam patur plotë. Jo flirt por ka dhe nga këto që thonë: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, u shpreh Kastro.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera