"Zona e kuqe" e Anxhela Martinit! - Bota Sot
"Zona e kuqe" e Anxhela Martinit!

Mediale Vip

"Zona e kuqe" e Anxhela Martinit!

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 22:22
Anxhela Martini

Modelja seksi Anxhela Martini nuk nguron të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më provokuese se kurrë.

Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket më në formë se asnjëherë. E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka treguar edhe njëherë sesa seksi dhe në formë është gjithnjë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera