Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE - Bota Sot
Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

Mediale Vip

Zyrtare: Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon LIVE

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:18
Will Smith, Era Istrefi dhe Nicky Jam

Këngëtarja Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve.

Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera