Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu festoi ditëlindjen “Xhakarta” - Bota Sot
Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu festoi ditëlindjen “Xhakarta”

Mediale Vip

Me fustan shkëlqyes dhe plot dhurata, kështu festoi ditëlindjen “Xhakarta”

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 10:29
Arta Elezaj

Aktorja dhe modelja, Arta Elezaj festoi mbrëmë ditëlindjen.

Arta ka vendosur që festën e ditëlindjes ta organizojë në mënyrë të veçantë, me një darkë mirë të shtruar në çdo detaj.

Ajo madje ka publikuar edhe disa fotografi e siç duket në to, Arta po shkëlqente.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera