Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj - Bota Sot
Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj

Mediale Vip

Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 12:38
Era Istrefi

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori.

Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Por Era duket mjaft mahnitëse me foton e fundit në Instagram.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet, së fundmi faqja e Instagramit Whattheyëearin, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme, kanë kushtuar plot 2984 euro.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera