Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët - Bota Sot
Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët

Mediale Vip

Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle në një angazhim të përbashkët

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 13:26
Mbretëresha Elizabetë dhe Meghan Markle

Meghan Markle ka pasur angazhimin e saj të përbashkët të parë me mbretëreshën.

Dukesha e Sussex dhe Mbretëresha e Mbretërisë së Bashkuar, janë duke vizituar Cheshire në një ditë të mbushur me angazhime.

Ato do të marrin pjesë në inaugurimin e Urës së Gateaway. Kjo ngjarje do të ndodhë në Catalyst Museum në Bankën Përendimore. Të dyjat janë pritur me shtrëngime duarsh dhe mirësjellje nga personalitetet lokale, dhe nga duartrokitje qindra fëmijë të shkollave.

Fëmijët e shkollave kanë shkuar në stacion për të përshëndetur mbretëreshën  si dhe Meghan, e cila është martuar me Princin Harry muajin e kaluar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera