David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti - Bota Sot
David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti

Mediale Vip

David dhe Victoria Beckham drejt divorcit?! Reagon çifti

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 13:54
David dhe Victoria Beckham

Çifti i famshëm refuzon furishëm thashethemet e divorcit të tyre duke deklaruar se janë “të dëmshme dhe të pabaza”.

Familja Beckham u fotografuan duke paraqitur një front të bashkuar me familjen e tyre në një darkë me djemtë e tyre Brooklyn, Romeo dhe Cruz.

David dhe Victoria Beckham duken më të lumtur së kurrë dhe divorci për ta nuk është opsion.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera