Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve - Bota Sot
Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Mediale Vip

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 15:30
Albi Nako

Është arrestuar pak më parë koreografi i njohur shqiptar Albi Nako. 

"Xing.al" ka siguruar një video ekskluzive nga momenti kur Nako ndodhet në një event dhe forcat e rendit hyjnë me shpejtësi midis turmës për të arrestuar koreografin.

Me maska dhe armë në duar, forcat e rendit kanë shokuar të pranishmit ndërsa Nako nuk shihet t'u ketë bërë rezistencë. Nuk dihet ende arsyeja e arrestimit të koreografit, por na mbetet të presim edhe pak për ta mësuar.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera