“Do ta luj” publikohet nga Ronela Hajati - Bota Sot
“Do ta luj” publikohet nga Ronela Hajati

Mediale Vip

“Do ta luj” publikohet nga Ronela Hajati

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 16:48
Ronela Hajati

Këngëtarja nga Shqipëria sapo ka sjell këngën e re "Do ta luj".

Ronela Hajati kësaj radhe vjen me një këngë ritmike shumëngjyrëshe të cilën e ka titulluar “Do ta luj”.

Për melodinë dhe tekstin e këngës është përkujdesur vetë këngëtarja Hajati, ndërsa videoklipin e ka realizuar Talelli Production.

Kënga shpresojmë që do pëlqehet nga publiku me lëvizjet që bën dhe stilin unik të këngëtares Hajati.

Tanimë projektin mund ta gjeni në kanalin Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera