Johnny Depp anulon të gjitha daljet publike pas thashethemeve për të - Bota Sot
Johnny Depp anulon të gjitha daljet publike pas thashethemeve për të

Mediale Vip

Johnny Depp anulon të gjitha daljet publike pas thashethemeve për të

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 12:40
Johnny Depp

Aktori i famshëm, Johnny Depp, ka anuluar të gjitha konferencat për shtyp dhe daljet publike në media.

Thashethemet mbi shëndetin e tij, pas daljeve në Rusi ku dukej shumë i zbehtë dhe i dobësuar, kanë bërë që menaxherët e artistit të marrin vendime drastike për të mos rritur më shumë pëshpëritjet:

“Aktori nuk do të flasë për këtë temë”, shkruan “The Times Magazine”.

Ky vendim mund të bëjë që gazetarët e faqeve rozë ta marrin si konfirmim që diçka nuk shkon me shëndetin e Depp dhe për të cilën ai nuk do të flasë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera