Këngëtari me famë botërore ngacmon Oriolën, përgjigjia e saj do ju lërë pa fjalë! - Bota Sot
Këngëtari me famë botërore ngacmon Oriolën, përgjigjia e saj do ju lërë pa fjalë!

Mediale Vip

Këngëtari me famë botërore ngacmon Oriolën, përgjigjia e saj do ju lërë pa fjalë!

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 14:43
Oriola Marashi

Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar masazhet me këngëtarin e njohur Nicky Jam. Ai i ka dërguar një zemër këngëtares në Instadirekt, por komenti që ajo i ka kthyer ishte vërtetë epik. “Nik si t’kam”,-shkruan ajo, ndërkohë që nuk dihet sesi ka vijuar biseda mes tyre.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera