Dua Lipa provokuese si asnjëherë më parë! - Bota Sot
Dua Lipa provokuese si asnjëherë më parë!

Mediale Vip

Dua Lipa provokuese si asnjëherë më parë!

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 14:49
Dua Lipa

Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret më të angazhuara në muzikë.

Turneun anembanë botës e ka filluar që moti ku edhe shquhet për performancat e jashtëzakonshme.

Ajo në Instagram, ka publikuar një sërë imazhesh nga performanca e saj e fundit, në të cilën padyshim se duket e mrekullueshme.

Fotografi këto si të Duas, kanë filluar menjëherë të pëlqehen dhe komentohen nga miliona ndjekësit që ajo ka në rrjete sociale.

Vlen të ceket se tanimë kanë dalë në shitje biletat për koncertin që Lipa do të mbajë në “Sunny Hill Festival”, Prishtinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera