Kështu uron Milaim Zeka bashkëshorten për ditëlindje - Bota Sot
Kështu uron Milaim Zeka bashkëshorten për ditëlindje

Mediale Vip

Kështu uron Milaim Zeka bashkëshorten për ditëlindje

Nga: H.O. Më: 18 qershor 2018 Në ora: 21:03
Milaim Zeka me familje

Deputeti Milaim Zeka përmes një postimi në Facebook ka uruar bashkëshorten e tij, me rastin e ditëlindjes së tij.

Zeka shkruan se tani ata të dy bashkë kanë gjithë dashurinë e botës, dy vajzat e tyre, Emën dhe Amelian.

Postimi i tij:

U bafsh 100 Eda

Kur jemi takuar bashke, s’ kemi pasur asgje. Sot kemi dashurine e botes: Emen dhe Amelian.

Te du pafund, sidomos personalitetin dhe durimin Tend, qe eshte per çmimin Nobel...!!!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera