«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet, të gjithë të lodhur nga Faruk Boran - Bota Sot
«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet, të gjithë të lodhur nga Faruk Boran

Mediale Vip

«Nusja nga Stambolli» mbyll xhirimet, të gjithë të lodhur nga Faruk Boran

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 22:47
Seriali “Nusja nga Stambolli”

Seriali “Nusja nga Stambolli” mbylli xhirimet e tij këtë javë dhe për kastin e aktoreve mund të themi se ka qenë një pune intensive, pasi një produkt i mirë vjen vetëm nga një punë e mirë.

Një prej aktorëvë që ka dhënë shumë për rolin e tij është edhe Ozcan Deniz. Këtë madje e ka shprehur edhe në një postim në instagram. 
“Po Faruk Boran, unë do të pushoj pak. Të betohem që u lodha duke u marrë me hallet e tua. Edhe ti s'duhet të merresh me kaq shumë punë.  Uji që rrjedh e gjen vetë rrugën. Mirupafshim.” 

Kështu Ozcan, e mbyll kapitullin e tij me Farukun, duke vijuar jetën si Ozcan dhe me siguri duke pritur një tjetër ofertë të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera