Kendall dhe Ben s’e fsheshin më lidhjen - Bota Sot
Kendall dhe Ben s’e fsheshin më lidhjen

Mediale Vip

Kendall dhe Ben s’e fsheshin më lidhjen

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 07:48
Kendall Jenner dhe Ben Simmons

Kendall Jenner dhe Ben Simmons janë parë së bashku duke bërë Pazar në një dyqan ushqimes në Los Angeles, të dielën pasdite.

“Ata definitivisht nuk po e fshehin lidhjen e tyre, janë të afërt shumë me njëri-tjetrin”, tha një burim për Page Six.

Lidhja e dyshes vjes pas spekulimeve se Simmons tradhtoi ish të dashurën e tij, Tinashe me Jenner.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera