Pasi tha se është i dobët në shtrat, Erjona Sulejmani për The Sun: Do ta mbështes Blerimin Xhemailin sepse është babai i djalit tim - Bota Sot
Pasi tha se është i dobët në shtrat, Erjona Sulejmani për The Sun: Do ta mbështes Blerimin Xhemailin sepse është babai i djalit tim

Mediale Vip

Pasi tha se është i dobët në shtrat, Erjona Sulejmani për The Sun: Do ta mbështes Blerimin Xhemailin sepse është babai i djalit tim

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 09:28
Erjona Sulejmani

Një ish-grua e një futbollisti që është shkurorëzuar pasi kishte zbuluar publikisht se bashkëshorti ishte i dobët në shtrat, është zotuar se gjithmonë do ta mbështesë atë në fushë, pasi është babai i djalit të saj.

Futbollisti i kombëtars zvicerane, Blerim Dzemaili u nda me modelen Erjona Sulejmani pasi kjo e fundit kishte pohuar “Seksi para ndeshjeve të futbollit me futbollistët është shumë i dobët pasi që lojtarët preferojnë të masturbojnë”.

Erjona, 30-vjeçare, e cila është prindër së bashku me lojtarin e djalit të pagëzuar me emrin Luan, nuk do ta ndalet së bëri tifo për babanë e të birit që gjendet në shtetin e Rusisë.

Zvicra përballet me një detyrë të ashpër duke marrë Grupin tonë E me Brazilin, Kosta Rikën dhe Serbinë të gjithë duke u përpjekur për të arritur raundet e eliminuara.

Erjona ka folur për mediat anglez, SunSport, ku ka deklaruar “Bërja tifo për Blerimin nuk është e çuditshme për mua. Gjithmonë do ta mbështes ish-bashkëshortin, ai është babai i djalit tim Luanit”.

Shkodrania më tej pohon se Roman Burki dhe Remo Freuler janë dyshja më “e bukur” e kombëtares zvicerane.

Bukuroshja e lindur në Shqipëri nuk arriti të jetë e pranishme në Kupën e Botës, por ajo ka arsye të ngazëllehet për Zvicrën.

Ajo tha se “Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë thelbësore për ekipin dhe jam duke i mbështetur ata pasi që janë shqiptar”.

Erjona ka thënë se “Zvicra në vitet e fundit ka treguar cilësi, mendoj se mund të arrijnë të paktën në çerekfinale”.

Theksojmë se bukuroshja që publikon pothuajse çdo ditë fotografi të ndryshme në Instagram ka mbi 220 mijë ndjekës, është mikpritëse e një emisioni sportiv të Kupës së Botës në televizionin publik shqiptar – RTSH. 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera