Jeni gati për 1 mijë zemra nga Sefë Duraj?! - Bota Sot
Jeni gati për 1 mijë zemra nga Sefë Duraj?!

Mediale Vip

Jeni gati për 1 mijë zemra nga Sefë Duraj?!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 qershor 2018 Në ora: 22:21
Sefë Duraj sapo ka xhiruar klipin e këngës më të re

Artisti i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar Sefë Duraj sapo ka xhiruar klipin e këngës më të re. Kënga ka shumë ritëm ashtu si e do vera dhe mban titullin "1000 zemra" dhe do të vijë ditën e mërkurë me një klip mjaft të bukur xhiruar në Sarandën piktoreske nga Flamur Thaqi.

Mësojmë se orkestrimi është bërë nga Ardian Kastrati me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu dhe pritet të jetë një hit veror pasi projektet e këngëtarit kanë qenë gjithmonë të suksesshme.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera