Motrat arabe që duken si motrat Kardashian - Bota Sot
Motrat arabe që duken si motrat Kardashian

Mediale Vip

Motrat arabe që duken si motrat Kardashian

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 08:45
Sonya dhe Fyza Ali

Kim Kardashian, Kylie Jenner, … në thelb, të gjitha motrat nga familja Kardashian / Jenner marrin vëmendjen e medias me pamjen e tyre të mrekullueshme dhe trupat e mahnitshëm.

Me pamjen e tyre të mrekullueshme, nuk do të ishte çudi nëse dikush do të donte të dukej si motrat (ndonjëra prej tyre).

A do të çuditëshit nëse do të kuptonit se dy motra, kanë ngjashmëri të çuditshme me Kim dhe Kylie? E pra, emrat e tyre janë Sonya dhe Fyza Ali, dhe ata duken si motrat e famshme Kardashian.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera