Shqiptarja më e bukur në botë Menora në Bullgari, ja arsyeja! - Bota Sot
Shqiptarja më e bukur në botë Menora në Bullgari, ja arsyeja!

Mediale Vip

Shqiptarja më e bukur në botë Menora në Bullgari, ja arsyeja!

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 5 korrik 2018 Në ora: 10:05
Menora Morina

Është vogëlushja më e bukur në botë e njohur nga të gjithë Menora Morina. Ne mësojmë se ajo ndodhet në Bullgari pasi është e ftuar zyrtarisht për ti vendosur kurorën Litle Miss World 2018 pasi ajo e mban atë që vitin e kaluar.

Vogëlushja nga Kosova do të udhëheq dhe këtë gare të madhe bukurie ndërsa është edhe e nominuar për çmimin e ambasadores në botë e të gjithë çdo ditë e më shumë të gjithë mahniten prej saj, jo vetëm nga bukuria por edhe nga talenti dhe zgjuarsia që ka.

Ndërsa çdo ditë janë në prova dhe gara me pika e talentë, finalja e madhe do të mbahet këtë të shtunë në Burgas të Bullgarisë.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera