+18/ E dashura e deputetit shqiptar publikon foton nudo, por e fshin menjëherë - Bota Sot
+18/ E dashura e deputetit shqiptar publikon foton nudo, por e fshin menjëherë

Mediale Vip

+18/ E dashura e deputetit shqiptar publikon foton nudo, por e fshin menjëherë

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 18:41
Iva Aliko

Iva Aliko i ka tronditur sërish rrjetet sociale me fotot e fundit shumë provokuese dhe në super formë si gjithmonë. Mirëpo imazhi i fundit që ka sjellë nga pushimet, i ka lënë të gjithë gojë hapur.

Iva shfaqet duke u relaksuar në rërë, komplet lakuriq, teksa dikush e ka fotografuar. Modelja me format bombastike e ka postuar foton në Instastory, por më pas e ka fshirë.

Kujtojmë që muajin e kaluar, për ditëlindje, Iva publikoi një set fotografik shumë seksi ku shfaqej e zhveshur në pishinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera