Ledri Vula feston “23 vjetorin” plot humor me mamin dhe babin! - Bota Sot
Ledri Vula feston “23 vjetorin” plot humor me mamin dhe babin!

Mediale Vip

Ledri Vula feston “23 vjetorin” plot humor me mamin dhe babin!

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 18:14
Ledri Vula

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm por edhe pamjen ka fituar zemrat e publikut e veçanërisht të vajzave.

Ndërsa kjo e sotmja është ditë e veçantë për këngëtarin, pasi feston ditëlindjen. Këtu tani do të zbulohet lehtësisht edhe mosha e tij. Vetë Ledri ka postuar në instastory shumë këndshëm lojën e tij nëpër shtëpi me prindërit, duke uruar ndërkohë edhe ditëlindjen e tij të 32-të, të cilën në fakt po e kalon shumë këndshëm në shtëpi.

Shumë humor dhe energji përcjellin videot në shtëpinë e Ledrit., teksa babain e quan moshatarin e tij dhe mamin e krahason plot humor me kajsinë, frut të cilin ajo po konsumon ndërkohë që Ledri i saj, loz nëpër shtëpi. Në fakt një familje plot humor, na kënaqi Ledri këtë radhë pa ndihmën e muzikës të tij.

Nuk mund të mungonte urimi i Xheralindës për djalin e saj, teksa e quan mbret, duke i dhënë urimin. 

Mes komenteve zbulojmë edhe  mënyrën si e  thërret Ledri me përkëdheli mamanë. “Nin te dua ma cumti bot” e falenderon ai plot adhurim e dashuri mamanë e tij. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera