Elvana Gjata tregon të pasmet, duket shumë tërheqëse - Bota Sot
Elvana Gjata tregon të pasmet, duket shumë tërheqëse

Mediale Vip

Elvana Gjata tregon të pasmet, duket shumë tërheqëse

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 20:07
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata po shijon suksesin e këngës më të fundit të quajtur ‘Mike’, që e lansoi ditë më parë.

Kjo këngë e cila u bë në bashkëpunim me Jon Shahun e Ledrin Vulën ka arritur të mbledh 6 milionë klikime në kanalin ‘Youtube’.

Elvana pos zërit, shquhet edhe për linjat seksi të trupit dhe fytyrën e ëmbël.

Në një Instastory të publikuar, Elvana ka treguar vithet e formësuara.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera