Nga ditëlindja e Samanta Karavellës, pamje që ju kanë ikur - Bota Sot
Nga ditëlindja e Samanta Karavellës, pamje që ju kanë ikur

Mediale Vip

Nga ditëlindja e Samanta Karavellës, pamje që ju kanë ikur

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 21:54
Samanta Karavella

Samanta Karavella dje e ka pasur ditëlindjen.

Në një ambient përrallor ajo ka festuar 27 vjetorin e lindjes pranë personave më të dashur.

Pamje nga atje ka publikuar në Instastory por mund të ju kenë ikur disa nga momentet më interesante të cilat sapo i hodhi në Instagram.

 

#july9 ???????????? #blessedandthankful

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Samanta thotë se është me fat dhe falenderuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera