Tayna tregon linjat perfekte në një fustan tejet të ngushtë - Bota Sot
Tayna tregon linjat perfekte në një fustan tejet të ngushtë

Mediale Vip

Tayna tregon linjat perfekte në një fustan tejet të ngushtë

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 12:28
Tayna

Tayna është rep-artistja shqiptare, aktualisht më e komentuara në mediat rozë.

Përveç zhanrit të të kënduarit, klikimet e shumta në kanalin zyrtar në Youtube, emri i saj po përmendet shumë edhe për pamjen e saj tërheqëse.

 

Nuk shkruj mo per bel ????????‍??????

A post shared by Tayna ? (@tayna.sh) on

Tayna ka postuar një video në Instagram në të cilën ka treguar linjat perfekte dhe ka shkruar: Nuk shkruaj më për bel.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera