Klea Huta një femër plot shije, shihni sa bukur duket - Bota Sot
Klea Huta një femër plot shije, shihni sa bukur duket

Mediale Vip

Klea Huta një femër plot shije, shihni sa bukur duket

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 12:58
Klea Huta

Klea Huta është njëra aktoret dhe prezantueset shqiptare, e cila ka shkruar për pushim në Californi.

Nga atje është parë në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”.

 

?????????? ????

A post shared by Klea Huta • A?lα • (@kleahuta) on

E veshur me pantallona të shkurtë dhe bluzë rozë, Klea dukej provokuese por në dy imazhe të publikuara ajo shihet në njërën me atlete tjerën me take.

Ndryshe, ajo dukej provokuese në të dyja.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera