Bruno Mars ndaloi koncertit, skena kaplohet nga flakët - Bota Sot
Bruno Mars ndaloi koncertit, skena kaplohet nga flakët

Mediale Vip

Bruno Mars ndaloi koncertit, skena kaplohet nga flakët

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 14:17
Bruno Mars

Bruno Mars u detyrua të ndalojë një koncert në Glasgow, pasi skena ku ai po performonte u kaplua nga flakët.

Fituesi i çmimit Grammy kishte kënduar katër këngë nga seti i tij kur mjetet piroteknike ndezën ndriçimin e skenës.

Zjarri u vu nën kontroll brenda tetë minutash, kështu që nuk u paraqit nevoja që të thërriste policinë dhe zjarrfikësit.

Pas kthimit në skenë Mars improvizoi një këngë duke thënë “E kemi kallë skenën e Glasgow”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera