50 Cent ia blen vetes një dhuratë super të shtrenjtë për ditëlindje - Bota Sot
50 Cent ia blen vetes një dhuratë super të shtrenjtë për ditëlindje

Mediale Vip

50 Cent ia blen vetes një dhuratë super të shtrenjtë për ditëlindje

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 14:25
50 Cent

50 Cent ia dhuroi vetes një Rolls-Royse mat të zi për ditëlindjen e 43-të, shkruan Page Six.

Reperi bashkë me makinën e re u nis drejt festës së tij të mbajtur në Pier 115 Bar & Grill në Edgeëater.

Bashkë me të ishin edhe DJ SpinKing dhe DJ Ammo.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera