Sot publikohet ‘MAS’ nga Kida - Bota Sot
Sot publikohet ‘MAS’ nga Kida

Mediale Vip

Sot publikohet ‘MAS’ nga Kida

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 14:32
Kida

Kida sot publikon projektin e ri.

Kënga titullohet ‘MAS’ dhe do të jetë në youtube në orën 18:00.

Projekti mbanë vulën e On Records, aty ku këngëtarja menaxhohet tash e shumë vjet.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera