Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur - Bota Sot
Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

Mediale Vip

Finalja e Kampionatit Botëror po afrohet dhe Era Istrefi bën reagimin e shumëpritur

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 14:47
Era Istrefi

Më 15 Korrik në Rusi do të zhvillohet ndeshja e cila do ta nxjerrë fituesin e këtij Kapionati.

E këngëtarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke qenë se janë zërat e këngës së Botërorit do të jenë në atje për të performuar ‘live’ në natën finale.

Pjesëmarrja apo mospjesëmarrja e saj ishte shumë e diskutuar në mediat rozë.

Por të gjithë e kanë pritur konfirmimin publik të Erës dhe ja ku e bëri nëpërmjet një Instastory.

”Shihemi shumë shpejt Rusia”, ka shkruar këngëtarja duke ri-postuar një video të Pano Xhixhos.

‘Live it up’ u mirëprit nga publiku i huaj dhe ai vendor dhe në Youtube ka 87 milionë klikime.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera