‘Buffit’ i vijnë nga Zvicra birrat me simbolin e shqiponjës - Bota Sot
‘Buffit’ i vijnë nga Zvicra birrat me simbolin e shqiponjës

Mediale Vip

‘Buffit’ i vijnë nga Zvicra birrat me simbolin e shqiponjës

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 15:09
Fatmir Spahiu

Aktori, Fatmir Spahiu sapo ka pranuar si dhuratë nga Zvicra, birrat me simbolin e shqiponjës.

”Birrat erdhën, falemnderit dhëndrrit nga Zvicra” ka shkruar ai pranë fotografisë.

Kujtojmë se menjëherë pas fitores së përfaqësueses zvicerane kundrejt Serbisë, lojë e cila u zhvillua në kuadër të Kampionatit Botëror ‘Rusia 2018’, një kompani e birrës në Zvicër ka prezantuar shishen e re dhe ka habitur të gjithë.

Në të janë stampuar duart që bëjnë shqiponjën, simbol ky i shqiptarëve dhe shumë i komentuar pas përfundimit të ndeshjes me pretendimin se shqiptarët që dhanë gola nuk do të duhej të nxitnin inate politike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera