Gold AG konfirmon duetin me këngëtarin Dani - Bota Sot
Gold AG konfirmon duetin me këngëtarin Dani

Mediale Vip

Gold AG konfirmon duetin me këngëtarin Dani

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 15:50
Gold AG dhe Ramadan Krasniqi- Dani

Reperi Gold AG dhe këngëtari Ramadan Krasniqi- Dani kanë bashkuar idetë për një duet.

Këtë sapo e konfirmoi vetë Goldi pasi u pyet nga një ndjekës në Instagram për bashkëpunimin e radhës.

Dyshen para disa ditësh i kemi parë bashkë në disa fotografi të cilat shtonin dyshime se po vijnë me diçka të përbashkët mirëpo Dani e kishte mohuar një gjë të tillë duke thënë se janë takuar vetëm miqësisht dhe nuk ka të bëjë me ndonjë duet.

Ai tha poashtu se nuk do të sjell as ndonjë projekt të ri muzikor deri në muajin shtator.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera