“Çfarë mendon për Elvana Gjatën?”, reperja Tayna përgjigjet: Një herë në 10 vjet… - Bota Sot
“Çfarë mendon për Elvana Gjatën?”, reperja Tayna përgjigjet: Një herë në 10 vjet…

Mediale Vip

“Çfarë mendon për Elvana Gjatën?”, reperja Tayna përgjigjet: Një herë në 10 vjet…

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 17:35
Tayna dhe Elvana Gjata

Ajo u bë e njohur me këngën “Marihuana” në bashkëpunim me Don Phenom, por më pas Tayna solli edhe këngën e fundit solo, me titull “Shqipe”.

Kaq mjaftoi që Tayna të bëhej një ndër të preferuarat për t’u ftuar në koncerte të ndryshme. E teksa së fundmi po përflitet shumë për rivalitet me reperen tjetër të njohur, Rina, Tayna ka dhënë një mëndin për Elvana Gjatën.

Një nga ndjekësit e saj në rrjetin social e ka pyetur reperen se “çfarë mendon për Elvana Gjatën?”.

Pa ngurruar ajo i është përgjigjur: “Një herë në 10 vjet del asi lloj artiste”.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera