Kida publikon këngën “Mas” - Bota Sot
Kida publikon këngën “Mas”

Mediale Vip

Kida publikon këngën “Mas”

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 18:34
Kida

Këngëtarja Orhidea Latifi e ka lansuar këngën më të re, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Kënga mban titullin “Mas” dhe pritet të pëlqehet nga fansat e Kidës.

Si gjithmonë, edhe prapa këtij projekti qëndrojnë producentët e njohur ZzapnChriss.

Ndërkaq, tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Fuego me Feron.

Produksioni Filmnation e ka xhiruar videoklipin e kësaj kënge.

Në klipin e ri, Kida vjen mjaft atraktive dhe në skena interesante e veshur në të zeza.

E shquar tashmë për aftësitë e saj në vallëzim, këngëtarja nuk nguron të sjellë një koreografi shumë interesante.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera