Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit! - Bota Sot
Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

Mediale Vip

Xhensila gati për të lindur, Besi bën pazaret e fundit!

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 20:13
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj

Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në një dyqan bebesh gjërat e fundit për vogëlushen e tij që pritet të vijë në jetë këto ditë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera