Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin - Bota Sot
Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Mediale Vip

Shokon Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 20:23
Majk, Roan dhe Majlinda

Majlinda Zeka e cila ka një djalë me reperin Majk ka zbuluar një detaj.

Në një story në Instagram ka thënë se babai i djalit të saj, Roani, nuk kujdesët për djalin e tyre financiarisht.  

Mike dhe Majlinda ishin ndarë pasi ishte dhënë lajmin se ajo ishte shtatëzënë.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera