Tayna mendon se Nicki Minaj është më e mirë se Cardi B - Bota Sot
Tayna mendon se Nicki Minaj është më e mirë se Cardi B

Mediale Vip

Tayna mendon se Nicki Minaj është më e mirë se Cardi B

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 21:09
Tayna

Reperja Tayna është emri më “in” i momentit në skenën muzikore shqiptare.

Reperja së fundmi ka rrëmbyer adhuruesit e hip hopit të dy gjinive duke i bërë për vete me këngët “Shqipe” dhe “Columbiana”.

Ajo tashmë ka 200 mijë ndjekës në Instagram për një kohë të shkurtër.

Dhe, teksa Tyna është repere asaj së fundmi edhe ju bë pyetja se cila është reperja më e preferuar në tregun botëror, Nicki Minaj apo Cardi B që po dominon aktualisht skenën.

Tayna u përgjigj se Nicki për të gjithmonë do të mbetet më e mira.

Tayna lansoi “Shqipe” së fundmi, një projekt që arriti shpejt një milion klikime. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...