Aktorja e famshme shkëmben puthje me të dashurin në Wimbledon - Bota Sot
Aktorja e famshme shkëmben puthje me të dashurin në Wimbledon

Mediale Vip

Aktorja e famshme shkëmben puthje me të dashurin në Wimbledon

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:33
Amber Heard dhe Vito Schanbel

Ata ishin parë së bashku në fillim të majit në New York, ndërsa ishin fotografuar dorë për dore.

Aktorja e famshme, Amber Heard është parë duke u puthur me të dashurin Vito Schanbel në ditën e shtatë të Kampionatit të Tenisit në Wimbledon.

Çifti dukeshin se po kënaqen pranë njëri-tjetrit teksa po shikonin ndeshjen sportive.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera