Eni Koçi zbulon kuptimin e emrit të saj dhe as nuk na kishte shkuar në mendje! - Bota Sot
Eni Koçi zbulon kuptimin e emrit të saj dhe as nuk na kishte shkuar në mendje!

Mediale Vip

Eni Koçi zbulon kuptimin e emrit të saj dhe as nuk na kishte shkuar në mendje!

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 00:35
Eni Koçi

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi është tejet e dashur për publikun.

Pamja, format trupore, postimet e njëpasnjëshme, lidhjet e dashurisë kanë bërë që të jetë në fokus të mediave.

Kësaj radhe, për të gjithë fansat Eni zbulon kuptimin e emrit të saj që nuk do e besoni se nga kush e ka trashëguar.

“Çfarë kuptimi ka emri yt, Shkurtim i emrit të gjyshit tim. E ka pasur emrin Enver dhe mua me quajten Eni”, u përgjigj.

Këngëtarja Koçi javën e kaluar festoi ditëlindjen e 22-të, e cila ishte e rrethuar nga njerëzit e saj më të dashur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera