Fotot e sikletshme që vipat shqiptarë do donin t’i fshinin - Bota Sot
Fotot e sikletshme që vipat shqiptarë do donin t’i fshinin

Mediale Vip

Fotot e sikletshme që vipat shqiptarë do donin t’i fshinin

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 06:35
Të famshmit shqiptarë jo rrallëherë ata kanë publikuar foto pas një sërë modifikimesh dhe ndërhyrjesh me fotoshop, duke u sulmuar ashpër nga fansat.

Të famshmit shqiptarë kujdesen gjithnjë që të gjitha fotot që publikojnë të jenë perfekte aq sa ndonjëherë e teprojnë dhe bëhen qesharak.

Jo rrallëherë ata kanë publikuar foto pas një sërë modifikimesh dhe ndërhyrjesh me fotoshop, duke u sulmuar ashpër nga fansat.

Pas fyerjeve të shumta në komente, ata nuk janë menduar dy herë para se të fshinin foton.

Por për fatin e tyre të keq, asgjë që publikohet në rrjetet sociale nuk mund të zhduket përfundimisht.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...