Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë - Bota Sot
Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

Mediale Vip

Ish i dashuri i Morenës tregon kur do ta vizitojë Shqipërinë

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 08:46
Morena Taraku dhe Sasha Sobhan

“Instagrami” me opsionin e tij të ri ka bërë që të vërshohet nga pyetjet e fansave për personazhet publik, e jo vetëm.

Pyetjet këtë herë i janë adresuar ish të dashurit të Morena Tarakut, Sasha Sobhani.

Ai u pyet ndër të tjera edhe nëse ka të dashur, ndonëse ky i fundit dha përgjigje negative.

Kurse i pyetur për Shqipërinë, Sasha u përgjigj se do të vinte shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...