Elvana e dashuruar pas baletit! Ja çfarë bën! - Bota Sot
Elvana e dashuruar pas baletit! Ja çfarë bën!

Mediale Vip

Elvana e dashuruar pas baletit! Ja çfarë bën!

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 08:48
Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar në Instagram një seri fotosh bardh e zi ku shfaqet sëbashku me trupën e baletit të Albi Nakos.

Në këto foto ajo dukej më në formë se kurrë, ndërkohë që ka treguar gjithashtu edhe dashurinë e saj për kërcimin. Në klipin e saj “Ku vajti” Elvanën e shohim mjaft të zhdërvjellët ndaj koreografisë dhe hapave të kërcimit.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera