Klaudia Pepa publikon çastet me të ëmbla me këtë person të dashur! - Bota Sot
Klaudia Pepa publikon çastet me të ëmbla me këtë person të dashur!

Mediale Vip

Klaudia Pepa publikon çastet me të ëmbla me këtë person të dashur!

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 08:59
Klaudia Pepa

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël.

Në këtë video balerina shfaqet sëbashku me nënën e saj, e cila është duke e përkëdhelur. Prej disa kohësh Klaudia jeton në Itali dhe takimet me nënën e saj nuk janë më aq të shpeshta.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...